[ 24 lata doświadczenia ]

Zobacz nasze przykładowe realizacje

Marzysz o saunie we własnym domu?

SAUNA SUCHA

W saunie suchej, zwanej również fińską, ciepło przenoszone jest przez powietrze. Kabina przed rozpoczęciem sesji musi zostać wcześniej rozgrzana. Temperatura waha się od 80ºC-110ºC przy bardzo niskiej wilgotności powietrza ok 10%. Do uzyskania najlepszych właściwości prozdrowotnych, kąpiel w saunie powinna trwać około 10 - 15 min, po czym należy schłodzić ciało, np. pod zimnym prysznicem. Takie zabiegi wzmacniają odporność, pomagają się zrelaksować oraz redukują stres.

SAUNA MOKRA

Działanie sauny mokrej, jest zdecydowanie delikatniejsze od sauny suchej. Temperatura oscyluje między 50ºC a 70ºC, ale zwiększona jest znacznie wilgotność powietrza do 40-60%. Duża ilość pary wodnej w połączeniu z wysoką temperaturą powoduje odprężenie i dotlenienie całego ciała oraz pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu.

SAUNA ZIOŁOWA

To idealne połączenie sauny tradycyjnej z aromaterapią. Dzięki zaletom olejków eterycznych czy ziół możemy stworzyć klimat idealny do inhalacji, wspomagając w ten sposób układ oddechowy. Dodatkowo poprawimy samopoczucie i wygląd naszej skóry, która podczas sesji się oczyszcza oraz nawilża. Oprócz tego możemy też wybrać olejki eteryczne, które mają działanie pobudzające (np. olejek pomarańczowy) lub wyciszające i pomagające w zasypianiu (np. olejek z lawendy).

SAUNA INFRARED

W saunie infrared ciepło rozprowadzane jest przy pomocy promieniowania podczerwonego, które wnika głębiej w ciało, co daje lepsze efekty działania zwłaszcza u osób skarżących się na bóle mięśni czy stawów. Idealnie, więc sprawdzi się u sportowców, również w formie rozgrzewki przed treningiem. Czas nagrzewania kabiny wynosi jedynie 10 min, co powoduje, że można z niej korzystać niemal natychmiast. Sauna IR jest tolerowana przez większą liczbę użytkowników, przede wszystkim ze względu na niższą, maksymalną temperaturę, która nie przekracza 60ºC. Jest też dużo łatwiejsza w użyciu. Wystarczy ustawić czas i temperaturę na panelu wewnątrz sauny, rozgrzać ją przez kilka minut i korzystać. Po seansie nie trzeba brać zimnego prysznica tak jak w przypadku sauny tradycyjnej.

ŁAŹNIE PAROWE

To delikatna forma saunowania. Przy stosunkowo niskiej temperaturze 40-50ºC uzyskujemy 100% wilgotność powietrza. Daje nam to wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne oraz prozdrowotne. Dzięki dużej ilości pary wodnej skóra zostaje dobrze nawilżona, oczyszczona i zregenerowana, a ciepło pomaga w detoksykacji ciała. Dodatkowo kąpiel w łaźni parowej działa wspomagająco w odchudzaniu oraz przyczynia się do regeneracji mięśni i wpływa na lepsze samopoczucie.

WANNY SPA

Połączenie gorącej wody z zimnym powietrzem w przydomowym zaciszu zapewni nam niezwykły relaks. Dodatkowo obcowanie z naturą dopełni te doznania. Oprócz odpoczynku, wanny SPA mają też działanie terapeutyczne. Pomagają w pozbyciu się bóli mięśni oraz stawów. Kąpiel powoduje redukowanie stresu i pozwala szybciej zasnąć. Wanny SPA są też idealnym miejscem do spotkań rodzinnych i zabawy z przyjaciółmi. Kąpiel zapewni wszystkim wyjątkową rozrywkę.

[ nasze zalety ]

SPEŁNIAMY MARZENIA

Profesjonalizm

Doradzimy odpowiedni rodzaj i wersję sauny czy wanny SPA.

Kreatywność

Wykonamy projekt dopasowany do Twoich potrzeb.

Zawodowolenie

Twoje domowe SPA będzie dokładnie takie jakie sobie zaplanujesz.

[ 23 lata doświadczenia ]

Zobacz nasze przykładowe realizacje

Marzysz o kominku we własnym domu?

Kominki na drewno

Klasyka gatunku, najcześciej wybierane.

Read More

Kominki podwieszane

Nowoczesna propozycja dla osób ceniących styl.

Read More

Zamów wkład kominkowy z montażem, a otrzymasz:

Projekt 3D gratis!

Standardowa cena projektu 1049PLN